UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.6' for table 'fusion_settings' Italianistyka
Nawigacja
Włoski
Artykuły
Forum
Katalog Stron
Szukaj
spacer
Nauka Włoskiego
Włoski Gramatyka
Włoski Testy i Ćwiczenia
Włoski Certyfikaty
Włoski Matura
Włoski Wypracowania
Włoski Italianistyka
Włoski Słownictwo
Włoski Różności
spacer
Ostatnie Artykuły
Rozmowa z Conrado Mo...
List prywatny - Week...
List prywatny - Prac...
"Włoski w ćwiczeniac...
List prywatny - Opis...
spacer
Reklamy
spacer
Reklamy
spacer
UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.6' for table 'fusion_threads'
Zobacz Temat
Język Włoski Online | Studia | Italianistyka Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Italianistyka
Tomek
Super Administrator

Postów: 23
Data rejestracji: 04.07.07
Dodane dnia 06-05-2008 20:58
Witam Was, przyszli lub obecni studenci italianistyki, absolwenci tego kierunku i wszyscy nim zainteresowani! Mam nadzieję, że w tym temacie podzielicie się wrażeniami związanymi z Waszymi studiami, egzaminami czy pracą naukową. Czekamy na posty! smiley


Tomasz
Autor RE: Italianistyka
Agatka
Użytkownik

Postów: 5
Data rejestracji: 09.05.08
Dodane dnia 09-05-2008 08:07
Cześć!!!!!!! Zdaje w tym roku maturę i fajnie by się było na italianistyke dostać.... Które uczelnie polecacie, które odradzacie?

Pozdrawiam

Agata
Autor RE: Italianistyka
Cavaliere
Użytkownik

Postów: 39
Miejscowość: już Siena
Data rejestracji: 23.06.08
Dodane dnia 23-06-2008 08:52
UJ w Krakowie smiley
i Siena, Perugia smiley

odradzam AP


Ciao, mogę pomóc z włoskiego smiley
ale nie tłumaczę ani piosenek, ani wiadomości SMS.
Autor RE: Italianistyka
Agatka
Użytkownik

Postów: 5
Data rejestracji: 09.05.08
Dodane dnia 28-06-2008 19:06
Siena jest fantastyczna - nauka czy praca? no to teraz nie unikniesz wywiadu smiley jak wrażenia po ujocie? I, od kiedy uczyłaś/eś się włoskiego? Pozdrawiam ! A. (w poniedziałek wyniki matur, wszystko się okaże) smileysmileysmileysmiley
Edytowane przez Agatka dnia 28-06-2008 19:06
Autor RE: Italianistyka
Cavaliere
Użytkownik

Postów: 39
Miejscowość: już Siena
Data rejestracji: 23.06.08
Dodane dnia 28-06-2008 19:55
Ja też dopiero teraz pisałem maturę smiley i też z włoskiego. A jadę w tym roku do Sieny na studia. A ty? smiley


Ciao, mogę pomóc z włoskiego smiley
ale nie tłumaczę ani piosenek, ani wiadomości SMS.
Autor RE: Italianistyka
Agatka
Użytkownik

Postów: 5
Data rejestracji: 09.05.08
Dodane dnia 28-06-2008 21:06
no ja własnie bym chciała na UJ na italianistyke smiley matury z włoskiego nie pisałam więc szansa marna żeby od razu iść na studia za granice - co będziesz studiować? a Sieny zazzzdroszcze.......
Autor RE: Italianistyka
Cavaliere
Użytkownik

Postów: 39
Miejscowość: już Siena
Data rejestracji: 23.06.08
Dodane dnia 29-06-2008 08:38
italianistykę lub turystykę smiley
a może nawet latynistykę smiley zobaczę jak prosperuje uniwerek i zobaczę smiley ale na razie myślę nad italianistyką smiley


Ciao, mogę pomóc z włoskiego smiley
ale nie tłumaczę ani piosenek, ani wiadomości SMS.
Autor RE: Italianistyka
ajsz
Użytkownik

Postów: 3
Data rejestracji: 04.07.08
Dodane dnia 04-07-2008 23:20
no ja to zafascynowana jestem tym jezykiem i krajem, ale nie wyobrazam sobie zycia we wloszech... ja jestem rozdarta miedzy 3 jezykami romanskimi. Zdecydowalam sie na studia "francuski z hiszpanskim" a ewentyalnie w przyszlym roku pomysle nad filologia klasyczna specjalizacja: cywilizacje srodziemnomorskie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zazdroszcze ci miejsca i jezyka, ale jakos uraze do narodu wloskiego mam...
Autor RE: Italianistyka
rossonera
Użytkownik

Postów: 6
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 02.02.08
Dodane dnia 14-10-2008 14:17
Ja tez planuję studia na Italianistyce na UJ...ktos może cos na ten temat powiedzieć? jakies wzkazówki, rady itp ? smiley
Autor RE: Italianistyka
Agatka
Użytkownik

Postów: 5
Data rejestracji: 09.05.08
Dodane dnia 05-11-2008 22:06
cześć ponownie! no to stało się - jestem studentką fw na UJotkó. o pytania proszę, co wiem to powiem smileysmileysmileysmileysmileysmiley
Autor RE: Italianistyka
Przemek
Użytkownik

Postów: 2
Data rejestracji: 11.12.08
Dodane dnia 11-12-2008 12:22
Agatka napisał/a:
Cześć!!!!!!! Zdaje w tym roku maturę i fajnie by się było na italianistyke dostać.... Które uczelnie polecacie, które odradzacie?

Pozdrawiam

Agata



jesli dyskutujecie o italianistyce to ja polecam WSSM w Łodzi jest to ciekawa uczelnia na wysokim poziomie. dodatkowo mozna wybrac przedmiot z turystyki albo polityki
Autor RE: Studia na WSSM
kociaczek0
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 10.02.09
Dodane dnia 10-02-2009 13:37
Jestem studentką 2go roku na kierunku Italianistyka. Jestem ogólnie zadowolona z uczelni, z wykładowców i przedmiotów. Solidnie szlifuję swój język smiley. Szkoła coraz bardziej się rozwija i to jest jeszcze większy pozytyw. Obecnie powstają kolejne kierunki i specjalizacje, które są w Polsce mało spotykane i które zawierają dużo więcej wartościowych zajęć niż na uczelniach publicznych, a poza tym jest możliwość bez żadnych opłat zaliczania dodatkowych przedmiotów z różnych kierunków dla podwyższenia swojej wiedzy.. Przy tym szkoła ma już prawa do nadawania tytułu Doktora, otwiera Szkołę Języków Obcych i rozpoczyna kursy dla pilotów wycieczek. Ja pozytywnie oceniam WSSM, a Ty?
Autor RE: SWPS
pagnotta
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 02.04.10
Dodane dnia 02-04-2010 10:50
a ja polecam italianistykę na SWPS w Warszawie- dzienną i zaoczną, zupełnie nowy, autorski program, niespotykane gdzie indziej specjalizacje, nastawienie na praktyczne umiejetności, też uprawnienia nauczycielskie!
Autor RE: Italianistyka
justyna34
Użytkownik

Postów: 4
Data rejestracji: 25.10.10
Dodane dnia 25-10-2010 19:48
Nie wiecie czy jest cos we WRocku?
Autor RE: Italianistyka Wrocław
Ani87
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Świebodzice
Data rejestracji: 04.11.10
Dodane dnia 04-11-2010 11:09
Witam, w tym roku powstała italianistyka na WSF we Wrocławiu. Są to studia licencjackie (stacjonarne i zaoczne)
Ja wybieram się tam w przyszłym rokusmiley
Czy ktoś byłby również chętny?smiley


Ani87
Autor RE: Italianistyka w Łodzi
vinczenzo
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 19.07.11
Dodane dnia 19-07-2011 13:15
aco z italianistyką na WSSM w Łodzi studia są tam licencjackie i magisterskie zaoczne i dzienne jest w czym wybierać wśród specjalizacji a dodatkowo ta uczelnia ma jakiś profil polityczno-dyplomatyczny i oprócz standardowych przedmiotów programu Italianistyki są wykłday prawa międzynarodowego, biznesu ekonomii. odwiedziłem stronę i po przejrzeniu oferty od razu jestem na tak ale czekam też na wasze opinie co polecacie? w łodzi i nie tylko bo jestem w miare mobilny i pociągów się nie boję smiley


vinczenzo smiley
Autor RE: Italianistyka
Sorella_Isabella
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Zielona góra
Data rejestracji: 03.02.12
Dodane dnia 11-02-2012 14:42
Ani87 napisał/a:
Witam, w tym roku powstała italianistyka na WSF we Wrocławiu. Są to studia licencjackie (stacjonarne i zaoczne)
Ja wybieram się tam w przyszłym rokusmiley
Czy ktoś byłby również chętny?smiley


ja jestem baardzo chętna, jednak dopiero za 3 latasmiley mam nadzieję, że opowiesz we wrzęśniu, jak to się te studia odbywają?
Autor RE: Italianistyka
bellasignora
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Niemcza
Data rejestracji: 02.06.12
Dodane dnia 22-06-2012 13:13
Czy jest tu ktoś kto studiuje italianistykę na WSF? Ja zaczynam od września i zastanawiam się czy ten włoski jest faktycznie od podstaw czy np. jeśli większość grupy jest zaawansowana, to nie czekają i lecą z materiałem?
Autor RE: Italianistyka
pomidor
Użytkownik

Postów: 2
Miejscowość: kijów
Data rejestracji: 25.07.12
Dodane dnia 25-07-2012 18:57
włoski od podstaw to jedna wielka ściema. jeśli nie miałaś wcześniej styczności z językiem, to jesteś praktycznie bez szans, ale oczywiście ściskam kciuki i życzę powodzenia!
Autor RE: Italianistyka
fragoladibosco
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Warszawa
Data rejestracji: 21.04.13
Dodane dnia 21-04-2013 11:50
Czy ktoś mógłby udzielić informacji na temat italianistyki na SWPSie w Warszawie? Wrażenia ze studiów etc.
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
nike air zoom pegasu...
nike air vapormax 36...
nike sb dunks city pack
nike blazer mid 77 v...
Najciekawsze Tematy
Co sadzicie o str... [91]
co tu tak spokojn... [73]
Muzyka [64]
JAK SIĘ ZA TO ZAB... [47]
spacer
Reklamy
spacer