UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.44' for table 'fusion_settings' Italianistyka od podstaw? Pytanie do studentów tego kierunku i nie tylko
Nawigacja
Włoski
Artykuły
Forum
Katalog Stron
Szukaj
spacer
Nauka Włoskiego
Włoski Gramatyka
Włoski Testy i Ćwiczenia
Włoski Certyfikaty
Włoski Matura
Włoski Wypracowania
Włoski Italianistyka
Włoski Słownictwo
Włoski Różności
spacer
Ostatnie Artykuły
Rozmowa z Conrado Mo...
List prywatny - Week...
List prywatny - Prac...
"Włoski w ćwiczeniac...
List prywatny - Opis...
spacer
Reklamy
spacer
Reklamy
spacer
UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.44' for table 'fusion_threads'
Zobacz Temat
Język Włoski Online | Studia | Italianistyka Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Autor Italianistyka od podstaw? Pytanie do studentów tego kierunku i nie tylko
MrsWallace
Użytkownik

Postów: 2
Miejscowość: Radom
Data rejestracji: 06.12.11
Dodane dnia 06-12-2011 08:31
Witam!
Jestem 2 liceum. Od pewnego czasu zastanawiam się nad italianistyką. Nigdy nie byłam we Włoszech, ale kocham język włoski, ich kraj na zdjęciach jest piękny, a co dopiero pewnie w realu
Moje pytanie jest takie: na jakich uczelniach jest italianistyka od podstaw? Nigdy nie uczyłam się włoskiego i oczywiście nie zdaję z niego matury (jednak chyba zdam WOS). Macie może jakię sinformacje na ten temat? Niby znalazłam na stronach paru uczelni przypisek, że oprócz normalnej kontynuacji jest od podstaw, ale chciałabym spytać studentów, którzy jednak bardziej się w tym orientują. Gdzieś w internecie ktoś napisał, że to bzdura i ten język jest jednak kontynuacją, a osoby, które przyszły od podstaw nie radzą sobie, więc nie wiem sama co o tym myśleć. Czy może przez trzecią klasę pouczyć się trochę tego włoskiego? Czy dac sobie spokój (w końcu jak by nie patrzeć, to byłby stracony czas. Bardzo proszę o odpowiedzi.
Autor RE: Italianistyka od podstaw? Pytanie do studentów tego kierunku i nie tylko
esther
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Szczecin
Data rejestracji: 06.12.11
Dodane dnia 06-12-2011 14:10
W Szczecinie na kierunku Italianistyka zaczyna się od podstaw, lektorzy są w większości rodowitymi włochami, więc dobrze Cię nauczą języka włoskiego, który nie jest trudnym językiem. ;)
Autor RE: Italianistyka od podstaw? Pytanie do studentów tego kierunku i nie tylko
IlProsciutto
Użytkownik

Postów: 2
Data rejestracji: 07.12.11
Dodane dnia 07-12-2011 23:27
Ja studiuję na Uniwersytecie Warszawskim i jest podział niby na grupę początkującą i zaawansowaną, ale w praktyce to nie ma osoby, która by nie miała styczności wcześniej z włoskim w grupie od podstaw. Już na pierwszych zajęciach wszyscy przedstawiali się po włosku/mówili kilka słów o sobie w tym języku. Oprócz tego niektórzy prowadzący zajęcia tak do nas podchodzą jakbyśmy już znali doskonale włoski i nie potrzebowali wytłumaczenia pewnych rzeczy. Już pierwsze zajęcia były prowadzone praktycznie całkowicie po włosku. Także radzę się poduczyć.
Skocz do Forum:
Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
nike air zoom pegasu...
nike air vapormax 36...
nike sb dunks city pack
nike blazer mid 77 v...
Najciekawsze Tematy
Co sadzicie o str... [91]
co tu tak spokojn... [73]
Muzyka [64]
JAK SIĘ ZA TO ZAB... [47]
spacer
Reklamy
spacer