UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.6' for table 'fusion_settings' WŁOSKI PRZEZ SKYPE
Nawigacja
Włoski
Artykuły
Forum
Katalog Stron
Szukaj
spacer
Nauka Włoskiego
Włoski Gramatyka
Włoski Testy i Ćwiczenia
Włoski Certyfikaty
Włoski Matura
Włoski Wypracowania
Włoski Italianistyka
Włoski Słownictwo
Włoski Różności
spacer
Ostatnie Artykuły
Rozmowa z Conrado Mo...
List prywatny - Week...
List prywatny - Prac...
"Włoski w ćwiczeniac...
List prywatny - Opis...
spacer
Reklamy
spacer
Reklamy
spacer
UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.6' for table 'fusion_threads'
Zobacz Temat
Język Włoski Online | Pozostałe | Ogłoszenia Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Autor WŁOSKI PRZEZ SKYPE
wloskiprzezskype
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Toruń
Data rejestracji: 19.09.14
Dodane dnia 19-09-2014 17:35
z88;z88;z88;z88;Nazywam się Barbara Michaluk. Jestem filologiem z tytułem doktora. Udzielam korepetycji z francuskiego i włoskiego. Posiadam kilkuletnie (dziesięcioletnie) doświadczenie w nauczaniu tradycyjnym (bezpośredni kontakt z uczniem), jak również online przez skype (lub inny komunikator). Pracuję jako nauczyciel (szkoła językowa) jak i korepetytor. Dodatkowo zajmuję się tłumaczeniami w tych językach. Uczę młodszych i starszych, także wiek nie gra dla mnie większej roli w procesie nauczania.
z88;z88;z88;z88;Staram się dotrzeć do każdego poprzez realizowanie indywidualnych potrzeb ucznia i znalezienie wspólnego pola działania. Kładę nacisk na współpracę z uczniem i jestem otwarta na jego oczekiwania.
z88;z88;z88;z88;Program zajęć dopasowuję do potrzeb każdego ucznia. Materiały przygotowuję samodzielnie. Korzystam z podręczników, zeszytów ćwiczeń lub internetu, tak, żeby moje lekcje zawsze były interesujące, a przede wszystkim kształtujące i rozwijające.
z88;z88;z88;z88;Przygotowuję również do egzaminów (testy, olimpiady, matura) i certyfikatów na wszystkich poziomach zaawansowania zarówno języka francuskiego jaki i włoskiego.

Lekcje prowadzę na terenie Torunia u mnie w domu lub online przez skype, wówczas odległość nie ma znaczenia.
Więcej informacji na stronie: http://www.korepetycje-torun.pl


Michaluk
Autor RE: WŁOSKI PRZEZ SKYPE
victoriawenjie
Użytkownik

Postów: 7
Data rejestracji: 24.09.14
Dodane dnia 24-09-2014 07:07
Outdoor activities are always more interesting and exiting than indoor activities. Let's spend more time with the sunshine, the trees and the birds, which could make us feel so relaxed. Pick up some pretty stuff and move on!
prada outlet
dior outlet
dior replica
dior replica
prada replica
prada replica
hermes replica
burberry replica
burberry outlet
gucci replica
louis vuitton replica
hermes replica
chanel replica
fendi replica
dior replica
burberry replica
burberry replica
louis vuitton replica
gucci replica
Skocz do Forum:
Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
nike air zoom pegasu...
nike air vapormax 36...
nike sb dunks city pack
nike blazer mid 77 v...
Najciekawsze Tematy
Co sadzicie o str... [91]
co tu tak spokojn... [73]
Muzyka [64]
JAK SIĘ ZA TO ZAB... [47]
spacer
Reklamy
spacer