UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.43' for table 'fusion_settings' Włoski Karteczki do nauki słówek
Nawigacja
Włoski
Artykuły
Forum
Katalog Stron
Szukaj
spacer
Nauka Włoskiego
Włoski Gramatyka
Włoski Testy i Ćwiczenia
Włoski Certyfikaty
Włoski Matura
Włoski Wypracowania
Włoski Italianistyka
Włoski Słownictwo
Włoski Różności
spacer
Ostatnie Artykuły
Rozmowa z Conrado Mo...
List prywatny - Week...
List prywatny - Prac...
"Włoski w ćwiczeniac...
List prywatny - Opis...
spacer
Reklamy
spacer
Reklamy
spacer
UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.43' for table 'fusion_threads'
Zobacz Temat
Język Włoski Online | Nauka | Książki, podręczniki Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Autor Włoski Karteczki do nauki słówek
kinga92
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 23.03.12
Dodane dnia 23-03-2012 08:56
Hej, korzystaliście z fiszek Włoski Karteczki 1000 najważniejszych słów z wydawnictwa Edgard? Ja nie byłam przekonana do tego sposobu nauki, ale dostałam w prezencie i stwierdziłam, ze faktycznie dobrze się z nimi uczy - mamy przykładowe zdania, wiec każde słówko widać w kontekście. Korzystacie z fiszek do nauki słówek?
Autor RE: Włoski Karteczki do nauki słówek
Pietro5346
Użytkownik

Postów: 3
Data rejestracji: 27.12.11
Dodane dnia 23-03-2012 19:36
Ja najpierw kupiłem FISZKI starter z włoskiego, wydawnictwa Cztery Głowy i też nie wiedziałem czy to dobry pomysł i czy warto inwestować 35zł za jakieś 300 karteczeksmiley, ale okazało się, że nauka z fiszkami jest naprawdę fajna. Potem wydałem 79zł na FISZKI Słownictwo 1+FISZKI Audio (1000 fiszek) i jak na razie nauczyłem się z tego ok. 300 słówek i wszystkie pamiętam. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych metod nauki, jedynym problemem jest to, że z fiszek nie nauczymy się gramatyki, ale kupiłem książkę Gramatyka w pigułce wydawnictwa Edgard i jest OKsmiley
Skocz do Forum:
Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
nike air zoom pegasu...
nike air vapormax 36...
nike sb dunks city pack
nike blazer mid 77 v...
Najciekawsze Tematy
Co sadzicie o str... [91]
co tu tak spokojn... [73]
Muzyka [64]
JAK SIĘ ZA TO ZAB... [47]
spacer
Reklamy
spacer