UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.8' for table 'fusion_settings' co tu tak spokojnie..?
Nawigacja
Włoski
Artykuły
Forum
Katalog Stron
Szukaj
spacer
Nauka Włoskiego
Włoski Gramatyka
Włoski Testy i Ćwiczenia
Włoski Certyfikaty
Włoski Matura
Włoski Wypracowania
Włoski Italianistyka
Włoski Słownictwo
Włoski Różności
spacer
Ostatnie Artykuły
Rozmowa z Conrado Mo...
List prywatny - Week...
List prywatny - Prac...
"Włoski w ćwiczeniac...
List prywatny - Opis...
spacer
Reklamy
spacer
Reklamy
spacer
UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.8' for table 'fusion_threads'
Zobacz Temat
Język Włoski Online | Pozostałe | Pogaduszki Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
paola
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 44
Miejscowość: ... (kiedys Italia) ;)
Data rejestracji: 03.12.07
Dodane dnia 15-09-2008 14:21
ooooo, to gratuluje! smiley jaka praca? gdzie? opowiadaj! smiley

tez mam nadzieje, ze nie tylko my dwie bedziemy tu zagladac, juz sie za Wami stesknilam! smiley

u mnie jak na razie niemal wszystko stoi na dobrej drodze, musze sie pochwalic smiley dowiadywalam sie w sprawie pracy we Wloszech, mam szanse, kobieta powiedziala, ze mi pomoze, tylko musze miec ukonczone 18l, zeby prace podjac (niestety nastepne wakacje we Wloszech tylko rekreacyjnie, bo 18tka dopiero w wakacje, a nie przed), ale juz za 2 latka, jak ta pani nie zmieni nr telefonu, to bedzie git smiley wiec w ciagu roku szkolnego jedyna mysl, ktora mnie trzyma przy zyciu, to mysl o wakacjaaaaaach! smiley (i o tym, ze w koncu kiedys bedzie cieplo... brrrrrr....)

baci & abbracci ;D
ciaoooo


"sarebbe bello essere nuvole ed avere un mondo da inseguire, fermarsi solo un attimo e se c'è noia scomparire"
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
anulka
Użytkownik

Postów: 22
Data rejestracji: 08.07.08
Dodane dnia 15-09-2008 20:45
Salve Paola! Pracuje jako sekretarka we włoskiej firmie, troche trudno, bo część pracy po włosku, nowe słówka, zwroty, obowiązki, ale i tak bardzo sie cieszęsmiley.U mnie w świętokrzyskim zimno i leje jak z cebrasmiley Chciałabym móc życzyć Ci już udanych wakacji, ale chyba jeszcze troszkę za wcześniesmiley, więc życzę Ci pogody ducha ( sobie teżsmiley )SALUTISSIMI!!!smileysmileysmiley
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
paola
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 44
Miejscowość: ... (kiedys Italia) ;)
Data rejestracji: 03.12.07
Dodane dnia 23-09-2008 23:39
ciaooo Anulka smiley

uuauuu, no to praca, uwazam, swietna smiley gratuluje i zycze sukcesow smiley

hehehe, na wakacje faktycznie troche za wczesnie, ale z kazdym dniem coraz blizej smiley (ahh, dziekuje, ta pogoda ducha jak najbardziej sie przyda, kiedy ta na dworze corz gorsza...!)

... a ja wlasnie przed chwilka skonczylam sie meczyc nad algorytmami, (schematami blokowymi, pętlami, warunkami...) ponad 5 godzin siedzielimy ze znajomymi nad tym, i dalej nie mamy połowy zadań.... ahh, zmeczona juz jestem smiley

zycze milego dzionka smiley


"sarebbe bello essere nuvole ed avere un mondo da inseguire, fermarsi solo un attimo e se c'è noia scomparire"
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
anulka
Użytkownik

Postów: 22
Data rejestracji: 08.07.08
Dodane dnia 24-09-2008 13:15
CIAO!!No, Paola, szacuneczek, naprawdę chylę czoła nad uczniowskim mozołem...Jaksobie pomyślę, że musiałabym takie coś zakuwać, to mnie ciarki przechodzą..smiley To już wolę księgowanie i fakturowanie, przynajmniej wiem co te słowa oznaczają..smiley
Pogoda taka, że tylko siąść i płakać, ale co tam, głowa do góry, bo kto da radę jak nie my!!smiley Na przekór wszystkiemu. Pozdrawiam Cie serdecznie i Twoich dzielnych kolegówsmiley
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
fiolka
Użytkownik

Postów: 3
Data rejestracji: 24.09.08
Dodane dnia 24-09-2008 17:26
dzien dobry wszystkimsmileymam prosbe .dopiero co sie zalogowalam chce sie nauczyc wloskiego ale jak narazie to slowka pojedyncze lapie gorzej z cala ta gramatykasmiley.. potrzebuje napisac zyczenia urodzinowe czy ktos mi pimoze posklejac je w calosc?smiley dzieki
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
fiolka
Użytkownik

Postów: 3
Data rejestracji: 24.09.08
Dodane dnia 24-09-2008 17:40
"zycze tobie duzo zdrowia usmiechu i milosci bo ona jest najwazniejsza, by spelnilo sie to o czym marzysz i kochasz" ... dziekuje za pomoc i napisanie tego po wloskusmiley
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
anulka
Użytkownik

Postów: 22
Data rejestracji: 08.07.08
Dodane dnia 25-09-2008 07:17
Witaj Fiolkasmiley Cieszę się, że jesteś z namismiley.Nie jestem ekspertem włoskiego, tez uczylam sie sama, korzystając z kursów ESKK.Postaram Ci się pomóc jednak:"Ti auguro il sacco della salute, del sorriso e del'amore, perche e il piu importante di tutto. Che i tuoi sogni si realizzino e la felicita accompagna tutta la Tua vita! Buon compleanno!!"
Przepraszam za ewentualne błędy i troszeczke dodałam - "niech szczęście towarzyszy całemu twojemu życiu, dobrych urodzin"
Pozdrawiam i zyczę powodzonka w nauce włoskiego!smiley
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
fiolka
Użytkownik

Postów: 3
Data rejestracji: 24.09.08
Dodane dnia 25-09-2008 08:15
anulka dzieki Ci bardzo..zebym ja juz tyke umiala poskladac hehe w jakas calosc byloby dobrze..ale sie uparlamsmileykiedys dam radesmiley cmmok
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
rossonera
Użytkownik

Postów: 6
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 02.02.08
Dodane dnia 14-10-2008 14:14
Ciao!!! zarejestrowałam sie dawno temu ale potem jakoś zapomniałam o tym forum... mam nadzieje nadrobic zaległości smiley czy jest tu moze ktoś, kto byłby mi w stanie wytłumaczyć Congiuntivo??? trochę już umiem, ale nie jest to takie proste...zwłaszcza chodzi mi o konstrukcje z "se", congiuntivo i condizionale, tzn te 3 rzeczy w jednym zdaniu... mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi =)
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
paola
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 44
Miejscowość: ... (kiedys Italia) ;)
Data rejestracji: 03.12.07
Dodane dnia 18-10-2008 20:59
ciao a tutti...! come va? smiley stesknilam sie za Wami! smiley dawno mnie nie bylo, ale cos nie wyrabiam z czasem ostatnio....

Anulka, za moje algorytmy piateczka wpadla smiley ekipa "mlodych programistow" rowniez Cie pozdrawia smiley)
co u Ciebie? smiley jak tam w pracy? smiley

--> Rossonera, nie potrafie Ci pomoc, bo z moja gramatyka.... no wlasnie, nie najlepiej jest....

bacioni! smiley


"sarebbe bello essere nuvole ed avere un mondo da inseguire, fermarsi solo un attimo e se c'è noia scomparire"
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
anulka
Użytkownik

Postów: 22
Data rejestracji: 08.07.08
Dodane dnia 19-10-2008 01:00
Salve a tutti smiley Paola gratuluję Wam tej zdobytej wspólnymi siłami piąteczki!! I dziękuję za pozdrowionka smiley U mnie ok w pracy, dochodzę we wszystkim do wprawy.Mille baci smiley

Rossonera, witaj smiley Wydaje mi się, że chodzi Ci o tzw następstwo czasów w congiuntivo. To nie jest proste również dla mnie, nie wiem z jakiego źródła korzystasz ucząc się, ale ja poleciłabym Ci samouczek wyd. LektorKlett "PONS -gramatyka j. włoskiego z ćwiczeniami dla początkujących i średnio zaawansowanych", tam jest to zjawisko opisane w miarę jasno. Choć osobiście uważam, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z dobrym nauczycielem.
Pozdrawiam ciepło smiley

VI SALUTO AMICI smiley smiley smiley
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
anulka
Użytkownik

Postów: 22
Data rejestracji: 08.07.08
Dodane dnia 21-12-2008 13:36
BUON NATALE A TUTTI !!smileysmiley
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
paola
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 44
Miejscowość: ... (kiedys Italia) ;)
Data rejestracji: 03.12.07
Dodane dnia 24-12-2008 14:28
ciao tesori miei! smiley come state? smiley
jaaak ja sie za Wami stesknilam...!

TANTISSIMI AUGURI DI BUON NATALE A TUTTI!! smiley smiley


"sarebbe bello essere nuvole ed avere un mondo da inseguire, fermarsi solo un attimo e se c'è noia scomparire"
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
Torino
Użytkownik

Postów: 3
Miejscowość: Bielsko-Biała
Data rejestracji: 03.02.09
Dodane dnia 03-02-2009 15:33
Siema wszystkim smiley Jestem tutaj nowy... Mam na imie Piotrek, mam 18 lat. Postanowiłem się podszkolić w języku włoskim, ponieważ bardzo lubie ten kraj i jestem wiernym kibicem Juventusu Turyn. Mam nadzieje że mi pomożecie ;p
Edytowane przez Torino dnia 09-02-2009 15:15
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
paola
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 44
Miejscowość: ... (kiedys Italia) ;)
Data rejestracji: 03.12.07
Dodane dnia 17-02-2009 19:49
ooooczyyywiiiscieee smiley my zawsze chetni do pomocy ;D a wiec witaj wsrod nas smiley


"sarebbe bello essere nuvole ed avere un mondo da inseguire, fermarsi solo un attimo e se c'è noia scomparire"
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
Torino
Użytkownik

Postów: 3
Miejscowość: Bielsko-Biała
Data rejestracji: 03.02.09
Dodane dnia 03-07-2009 11:09
Dlaczego tu nikt nie zagląda?! smiley
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
Blackroseroad
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Komorów
Data rejestracji: 08.09.09
Dodane dnia 08-09-2009 07:05
Hejsmiley ja dopiero na starcie nauki językasmiley co polecacie na początek?smiley


paula
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
metlik w glowie
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 18.09.09
Dodane dnia 20-09-2009 09:55
hej.
ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie?
potrzebuje spisu przynajmniej czesci czasownikow nieregularnych.
wlasnie zakonczylam przyswajanie zasad odmiany regularnych i jestem gotowa na zajecie sie ta trudniejsza czescia.
poomoooocyyyy, per favore.
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
Golden
Użytkownik

Postów: 3
Miejscowość: Wrocław/Lublin
Data rejestracji: 01.11.09
Dodane dnia 01-11-2009 14:57
Witam wszytkich. jestem "nowa krew" tutaj smiley
Ja sie ucze wloskigo do miesiąca dopiero, ale juz widze efekty, musze tez przynac ze jestem zacięty smiley
Nie mam tej ksiazki Zawadzkiej ale polecam inną "Conoscere l'italiano" Simony Simuli, jest swietna, dobrze mwyjasniona gramatyka z cwiczeniami i kluczem odpowiedzi!! Polecam tez strone www.livemocha.com, bodaj najwieksza strona do nauki jezykow obcych za darmo!! tez z niej korzystam.
Mam nadzieje ze bede tu czestym odwiedzającym i tak wstepnie oglosze ze jesli ktos chetny na wakacje by pojechac do pracy do wloch lub na staż to byloby mi bardzo milo (srednio mi sie usmiecha jechanie samemu) smiley
Pozdrawiam!!!
Autor RE: co tu tak spokojnie..?
paola
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 44
Miejscowość: ... (kiedys Italia) ;)
Data rejestracji: 03.12.07
Dodane dnia 03-02-2010 20:27
ciao Golden smiley

ja tak ten moj wloski probuje polepszyc, a wcale mi nie idzie... ;P niedawno sie dowiedzialam, ze nie stworza grupy wloskiego w najblizszej szkole jezykowej, wiec znow musze sobie radzic SAMA...


hehe, Golden, a gdzie sie wybierasz do pracy (region)? i w jakim charakterze? smiley

ja jestem w trakcie uruchamiania kontaktow, mam nadizeje, ze mi sie uda z praca na wakacje tak, jak chcialam smiley w marcu bede wiedziec wiecej, a Was prosze o trzymanie mocno kciukow smiley

saluti! smiley


"sarebbe bello essere nuvole ed avere un mondo da inseguire, fermarsi solo un attimo e se c'è noia scomparire"
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
nike air zoom pegasu...
nike air vapormax 36...
nike sb dunks city pack
nike blazer mid 77 v...
Najciekawsze Tematy
Co sadzicie o str... [91]
co tu tak spokojn... [73]
Muzyka [64]
JAK SIĘ ZA TO ZAB... [47]
spacer
Reklamy
spacer