UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.44' for table 'fusion_settings' Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Nawigacja
Włoski
Artykuły
Forum
Katalog Stron
Szukaj
spacer
Nauka Włoskiego
Włoski Gramatyka
Włoski Testy i Ćwiczenia
Włoski Certyfikaty
Włoski Matura
Włoski Wypracowania
Włoski Italianistyka
Włoski Słownictwo
Włoski Różności
spacer
Ostatnie Artykuły
Rozmowa z Conrado Mo...
List prywatny - Week...
List prywatny - Prac...
"Włoski w ćwiczeniac...
List prywatny - Opis...
spacer
Reklamy
spacer
Reklamy
spacer
UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.44' for table 'fusion_threads'
Zobacz Temat
Język Włoski Online | Pozostałe | Pogaduszki Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
agata060882
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 09.10.11
Dodane dnia 09-10-2011 17:37
Witam serdecznie smiley Mam na imię Agata i mieszkam w Łodzi. Włochy i piękny język włoski od dawna mnie fascynują. Kiedyś uczyłam się tego języka, ale niestety przerwałam. W wakacje postanowiłam jednak na nowo powrócić do tego pięknego języka. Mam nadzieję znaleźć na tej stronie wiele cennych informacji - sama również służę pomocąsmiley Pozdrawiam wszystkich miłośników Włochsmiley
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
suuus
Użytkownik

Postów: 2
Miejscowość: mysłowice
Data rejestracji: 20.10.11
Dodane dnia 20-10-2011 11:52
Dzień dobry, na imię mi Magda i jestem z Mysłowic k. Katowic. Moja przygoda z językiem włoskim zaczęła się rok temu smiley Pozdrawiam!
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Alessandria
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 23.10.11
Dodane dnia 23-10-2011 11:51
Hej smiley Mam na imię Ola i jestem ze Szczecina. Z językiem włoskim po raz pierwszy zetknęłam się rok temu w sierpniu. Byłam tam na dwutygodniowych wakacjach, które przedłużyły się do dwumiesięcznych. Poznałam tam wielu wspaniałych ludzi i również dlatego podjęłam decyzję, że na studiach pragnę studiować Italianistykę. Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na ulicach Rzymu lub innego włoskiego miasta.
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
justi32
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 06.11.11
Dodane dnia 07-11-2011 10:08
Witam!
Mam na imię Justyna i zafascynował mnie język włoski w pracy. Chciałabym poznać kulturę, język tego kraju Z Państwa nieocenioną pomocą, pozdrawiam Justyna
Autor RE: :):):)
biala-czekoladka
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 08.11.11
Dodane dnia 08-11-2011 19:24
witam , nazywam sie asia mam 30 lat .mieszkam od 5 lat w uk, ale od niedawna wpadlam na urozmaicenie swojego zycia uczac sie wloskiego. mam wielka ochote wybrac sie tam na wakacje, no ale wczesniej chcialabym sie nauczyc tego pieknego jezyka. czy ttos ma koncepcje od czego zaczac nauke? od osluchania sie? moze jakis podrecznik... ? prosze o rady ,,pozdrawiam z deszczowej anglii smiley
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Oletta
Użytkownik

Postów: 13
Miejscowość: Firenze
Data rejestracji: 13.12.11
Dodane dnia 13-12-2011 22:13
Ciao a tutti, sono Oletta e vivo in Italia con il mio marito bravissimo italiano :-). Mi piacono quasi tutte le lingue straniere.
Edytowane przez Oletta dnia 15-12-2011 18:00
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
nike air zoom pegasu...
nike air vapormax 36...
nike sb dunks city pack
nike blazer mid 77 v...
Najciekawsze Tematy
Co sadzicie o str... [91]
co tu tak spokojn... [73]
Muzyka [64]
JAK SIĘ ZA TO ZAB... [47]
spacer
Reklamy
spacer