UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.6' for table 'fusion_settings' Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Nawigacja
Włoski
Artykuły
Forum
Katalog Stron
Szukaj
spacer
Nauka Włoskiego
Włoski Gramatyka
Włoski Testy i Ćwiczenia
Włoski Certyfikaty
Włoski Matura
Włoski Wypracowania
Włoski Italianistyka
Włoski Słownictwo
Włoski Różności
spacer
Ostatnie Artykuły
Rozmowa z Conrado Mo...
List prywatny - Week...
List prywatny - Prac...
"Włoski w ćwiczeniac...
List prywatny - Opis...
spacer
Reklamy
spacer
Reklamy
spacer
UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.6' for table 'fusion_threads'
Zobacz Temat
Język Włoski Online | Pozostałe | Pogaduszki Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Awaria
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 7
Miejscowość: wiocha wokół Zamku
Data rejestracji: 26.07.09
Dodane dnia 26-07-2009 18:33
Na każdym szanującym się forum jest miejsce na przywitanie. Widzę, że jest tutaj bardzo cicho, a w związku z tym, że chcę na poważnie uczyć się języka włoskiego (mam ograniczony dostęp do szkół językowych) bardzo bym chciała by to miejsce ożyło. Im nas więcej i mniej in cognito, tym nauka przyjemniejsza. Stwórzmy grupę wsparcia.

Skoro wyszłam z inicjatywą, by założyć ten wątek, zacznę od siebie.

Przekładając na włoski, moje imię znaczy Perla. Mam 22 lata i mieszkam w małym mieście na Pomorzu znanym z tego, że okala największą średniowieczną kupę cegieł w Europie.

Odkąd pamiętam jestem outsiderem, który lubi być w centrum zainteresowania. W swoim życiu szukam niekonwencjonalnych dróg. Jestem palącą wegetarianką, a raczej palącą nie-jedzącą-mięsa. Od kilkunastu lat jestem związana z muzyką. Śpiewałam w chórze, potem w wokalnym zespole muzyki dawnej, uczyłam się w szkole muzycznej I stopnia w klasie fletu poprzecznego. Fascynuje mnie Björk, a co za tym idzie obiecałam sobie, że zwiedzę Islandię. Lubię języki obce. Należałam kiedyś do bractwa rycerskiego. Uwielbiam czytać książki. Interesuje mnie trochę ezoteryka, mistycyzm, a według pewnego regresora jestem wcielonym elfem ;).

Zachęcam, napiszcie coś o sobie. Stwórzmy forum z prawdziwego zdarzenia.


W głowie mi się przepaliły wszystkie bezpieczniki...
- maria Awaria, maria peszek
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Roma
Użytkownik

Postów: 4
Data rejestracji: 12.08.09
Dodane dnia 12-08-2009 07:54
Popieram w pełni Twoją inicjatywęsmiley Niestety widzę, że jakoś inni nie mają póki co ochoty na zamieszczenie o sobie jakiś informacji, a szkoda, tym bardziej, że wg mnie ludzie, któych łączą pdoobne zainteresowania powinni się łączyćsmiley

Ja jestem świeżo po maturze, obecnie zastanawiam się nad tym co chciałabym w życiu robić i osiągnąćsmiley Włochy są moją pasją od roku 2002smiley Interesujż mnie wszystkie aspekty związane z tym prze cudownym państwem t.j. : język, historia, muzyka, film, sport (oczywiście piłka nożna)....... smiley Kocham Wieczne Miasto i moim największym marzeniem jest wrzucenie monety do Fontanny di Trevismileysmiley
Oprócz Italii interesuję się muzyką, głównie rockową i czytaniem dobrych książeksmiley

Zachęcam wszystkich do wpisywania się!smiley Łączmy się!
Pozdrawiamsmiley


Pozdrawiam prawdziwych Pasjonatów Italii!smiley
Autor RE: Witam:)
wojteek1990
Użytkownik

Postów: 3
Data rejestracji: 11.08.09
Dodane dnia 12-08-2009 17:34
Mam na imię Wojtek, również jestem po maturze, wybieram się na studia i tam będzie mi potrzebny język włoski, niestety nie mam talentu do nauki języków, ale włoski mnie nawet trochę wciągnął więc mam wielką ochotę się go nauczyćsmiley Lubie dobrą książkę, film i czasem pobrzdąkać na gitarzesmiley
Moim marzeniem jest ponownie jechać do Włoch (kiedy bylem mialem 8 lat wiec za dużo wtedy nie rozumiałemsmiley) oraz do Irlandii i przy irlandzkim tańcu i muzyce wypić piwo w tamtejszym barzesmiley
Pozdrawiam wszystkichsmiley
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Roma
Użytkownik

Postów: 4
Data rejestracji: 12.08.09
Dodane dnia 15-08-2009 20:27
Ciao Wojtek!smiley


Pozdrawiam prawdziwych Pasjonatów Italii!smiley
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Marcelina1988
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Starachowice
Data rejestracji: 21.10.09
Dodane dnia 21-10-2009 09:55
Cześć!smiley Mam na imię Marcelina... jestem po maturze, na drugim roku resocjalizacji w Krakowie. za pół roku wyjeżdżam na stałe do włoch, niechcę tego robic, ale nie chcę też mieszkać w Pl bez rodziców i rodzeństwa. mówię płynnie po angielsku, nauczyłam się bez problemu... więc mam nadzieję ze i z włoskim też mi jakoś pójdzie.Ci, którzy uczą się włoskiego,błagam napiszcie od czego zacząć.... podobno jest prostszy niż angielski(nie ma tylu czasów itp) ale ja się w ogóle w tym nie widzę... pomóżcie.... pozdrawiam wszyyyyystkich smiley 221288@wp.pl


Maecel
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Ale32
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Toruń
Data rejestracji: 21.10.09
Dodane dnia 21-10-2009 11:37
cześc , mam na imię Aleksandra. jestem zakochana w tym pięknym kraju, uwielbiam język włoski, którego od jakiegoś czasu się uczę. Byłam we włoszech 3 razy, ostatnio zabalowałam aż 8 miesięcy, kontakt z żywym językiem to super sprawa.... jednakże wciąż czuję "głód" tego jezyka i fajnie że sa takie stronki jak ta, gdzie można troszkę sobie pogadać ... pozdrawiam smiley
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Per_sempre
Użytkownik

Postów: 2
Data rejestracji: 19.10.09
Dodane dnia 21-10-2009 13:48
Ciao ! smiley
Zakochałam się w tym kraju po uszy. Fascynuje mnie wszystko co z nim związane (język, kultura). W przyszłości zamierzam tam mieszkać, lub przeprowadzić się na jakiś czas. Zobaczymy co z tego wyniknie. smiley
Szkoda, że nas tu tak mało. Ale miejmy nadzieję, że się rozkręci. Pozdriawam smiley


Lubię wracać tam gdzie byłam już smiley

`to już minęło, ten klimat ten luz - Ci wspaniali ludzie nie powrócą już...` ;**
<33
Autor RE: Witam!!
olciaa1983
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: ścinawa
Data rejestracji: 26.10.09
Dodane dnia 26-10-2009 10:19
Mam na imię Aleksandra. Nie jestem jeszcze pasjonatką języka włoskiego, ale wszystko może się zdarzyc. Jest to dla mnie zupełnie coś nowego, ale język wydaję się byc ciekawy. Mam nadzieję, że nauczę się go tutaj z Waszą zapewne nieocenioną pomocą smiley Pozdrawiam serdecznie
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
ttulippanka
Użytkownik

Postów: 3
Data rejestracji: 27.10.09
Dodane dnia 27-10-2009 17:27
Mam na imię Basia i uczę się włoskiego od ... 2 miesięcy.
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
patrysia110590
Użytkownik

Postów: 2
Miejscowość: Lublin
Data rejestracji: 03.03.10
Dodane dnia 03-03-2010 17:21
Siemankosmiley Mam na imie Patrycjasmiley w sumie to włochy same w sobie mnie srednio interesujasmiley ale chcialaby sie troche nauczyc wloskiego bo moja mama tam mieszka i jezdze tam co jakis czas i denerwuje mnie jak nie rozumie hehe smiley fajnie ze trafilam na ta stonkesmiley

A tak ogolnie o mnie to mam 20 lat ucze sie w medycznym studium, ucze sie teraz angielskiego zawodowego hehe nie kreci mnie tosmiley A Włoski... hmmm.. ma cos w sobiesmiley

Pozdrawiam Wszystkichsmiley i licze na Wasza pomocsmiley
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
alis_91
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Trójmiasto
Data rejestracji: 19.05.10
Dodane dnia 19-05-2010 20:43
Mi chiamo Alessio, sono nato in Italia in Arezzo, ora abito in Polonia. Ho 18 anni, mi piache stare a questo pajese. Conosco lingua polakka piu di Italiana, ma non chelo problemi parlare con Italiani.

Mam nadzieje że nie wyszło mi za dużo błędów ; )

Pozdrawiam
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
cusia1992
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Zabrze
Data rejestracji: 30.05.10
Dodane dnia 30-05-2010 13:48
Hej, jestem Marta, mam 18 lat. Italią interesuję się od 11 roku życia. Do zeszłego roku języka włoskiego uczyłam się tylko podczas wakacji, słuchając rozmów włochów, jednak po zdecydowaniu, że chcę zdawać maturę z języka włoskiego zapisałam się na dodatkowe zajęcia ażeby uzupełnić braki, których z pewnością jest bardzo dużo. Przede wszystkim interesuję się włoską muzyką. Moim miejscem na ziemi jest Neapol bo to właśnie tam spędzam 3 miesiące w roku i z pewnością nie zamieniłabym tego miejsce na żadne inne mimo, że byłam w wielu różnych miastach Włoch.

W razie potrzeby zawsze służę pomocą, w miarę możliwości postaram się pomóc, doradzić.
:)


kto pyta nie błądzi ;) zawsze chętna do pomocy, w miarę swoich możliwości, a przede wszystkim umiejętności.
Autor RE: Witam.
Pikolakszpak
Użytkownik

Postów: 2
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 01.06.10
Dodane dnia 01-06-2010 14:52
Hej tu Łukasz, mam 34 lata i mieszkam w Krakowie. Mam cichą nadzieje na to ze pomozecie mi w samodzielnej nauce włoskiego, licze bardzo na doswiadczenie tych którym sie udalo. Pozdrawiam


Łukasz
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Justine
Użytkownik

Postów: 2
Data rejestracji: 14.11.10
Dodane dnia 14-11-2010 17:29
Witajcie. Cieszę się, że jestem w Waszym gronie. Będąc we Włoszech jako studentka, zakochałam się w tym kraju, mentalności, sztuce, przyrodzie, pejzażach itd, poznając Wenecję, Bergamo, Pollone, Turyn, Rawennę, Bolonię, Padwę. Marzę o tym, by związać swe życie po zdobyciu doktoratu z Italią. Specjalizuję się w historii sztuki na UW, ale jestem z drogiej mi Wielkopolski, konkretnie z Poznania. Przygotowuję się też do egzaminu z włoskiego, zatem przyda mi się ta stronka na sto procent. Świetnie, że pojawił się kiedyś pomysł jej stworzenia. Liczę też na rozmowy w gg czy msn po włosku nie tylko z moimi krajanami i krajankami, ale też z Włochami i Włoszkami. Moje inne fascynacje, to sztuka w szerokim tego słowa znaczeniu: od sztuk plastycznych po teatr i muzykę (wykluczam jednak np. sztukę mięsa ;-), przyroda, filozofia starożytna, historia (zwłaszcza starożytna; np. kiedy jest film z dziejów starożytnych, nic dla mnie wokół nie istnieje i zabieram się do okupacji ;-) telewizora), muzyka klasyczna, celtycka, elektroniczna i pop, literatura piękna obca, języki romańskie, teatr. Moje imię: Justyna Łucja. Pozdrawiam z uśmiechem smiley
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
magda_m
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 09.12.10
Dodane dnia 09-12-2010 22:38
Witam mam na imię Magda, chciałabym nauczyć się języka włoskiego mam nadzieję, że jakoś razem nam się uda, Miałam iść do szkoły językowej ale podeszłam ambitnie do sprawy i pierwszy poziom chciałabym przejść sama, jak myślicie można się tego języka przynajmniej ja początku nauczyć samemu? Mam książkę i płytę korzystam z neta, gramatykę mam w książce słownictwo wypisuję ze słownika i neta. Mam nadzieję, że za niedługo będę mogła z kimś wymienić sms np z Justine smileysmiley która się deklaruje smiley było by miło dostać sms po włosku. Mieszkam w Krk czy jest ktoś z tego miasta ??smiley
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Dadzia
Użytkownik

Postów: 4
Miejscowość: Kraków
Data rejestracji: 11.12.10
Dodane dnia 11-12-2010 17:30
Cześć wszystkim!!! Jestem Daga. Dwa lata temu postanowiłam się uczyć tego wspaniałego języka, kupiłam książkę ze słownikiem i płytą,przez dwa miesiące nieźle mi szło, potem się poddałam. Byłam po studiach pedagogicznych i szukałam pracy, udało się i wyjechałam do Krakowa.Teraz znowu mnie wciągnęło i mam nadzieję,że w końcu uda mi sie nauczyć tego języka. Super, że jest taka stronka. Nie byłam jeszcze we Włoszech, a bardzo bym chciała,stąd moje zainteresowaniesmiley Mam nadzieje, że net tez mi w tym pomoże. Pozdrawiam wszystkich! I pozdrawiam Magdę,jesteśmy obie z Kraka, z czego bardzo się cieszęsmiley


Daga
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
agrafkowa
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 15.05.11
Dodane dnia 16-05-2011 10:02
Forum chyba umarło. No cóż, tak czy siak, jestem Agrafka, za tydzień mam maturę ustną z niemieckiego w jednym z poznańskich liceów, ale wolę uczyć się włoskiego smiley Na razie znam jedno słowo: pizza. smiley Marzy mi się zjeść tiramisu we Włoszech. Jakby ktoś jechał, to chętnie się zabiorę smiley
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Ashamila
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 23.05.11
Dodane dnia 23-05-2011 12:26
Witam smiley Na imię mam Natalia i kończę teraz trzecią klasę gimnazjum (wybieram się do szkoły wojskowej smiley) Włochami interesuję się od niedawna, ale jeśli chodzi o język to już inna sprawa ^^ Jeszcze nigdy nie byłam w tym pięknym kraju a skoro w te wakacje mam okazję pojechać tam na kilka dni to jeszcze bardziej motywuje mnie to do nauki tego języka XD
Słucham muzyki rock'owej (od klasycznego rock'a po hard rock'a), dużo rysuję i interesuję się kulturą Japonii ^^


Magiczne co otrą puch z oczu wielu,
Spełnią sny i marzenia,
Lub rzucą w kąt zapomnienia...
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
magdaa88
Użytkownik

Postów: 3
Miejscowość: Sędziszów
Data rejestracji: 24.06.11
Dodane dnia 01-07-2011 19:10
Witam nazywam się Magda, skończyłam 2 klasę Gimnazjum, włoski zainteresował mnie od niedawno, bardzo chciałabym tam kiedyś pojechać.
Mam nadzieje że na tej stronce dużo się nauczę. Mam nadzieje że mi trochę pomożecie w razie czego, ja też chętnie służę pomocąsmiley

Muzyki słucham różnej, raz tego raz tamtego ; ) Interesuję się też sportem i fotografią. W przyszłości chciałabym robić coś związanego z biologią np biochemia, ale to odległe plany smiley

Jestem osobą otwarta na nowe znajomości. Ogólnie jestem miła, nigdy nie szukam zaczepki,ale potrafię walczyć o swoje i się bronić. Kiedy trzeba włączam się w różne akcje, staram się rozwijać pod każdym względem, poznawać nowe rzeczy ; )
Pozdrawiam wszystkich ; ]
Autor RE: Przywitaj się! (Powiedz coś o sobie).
Marika2723
Użytkownik

Postów: 1
Data rejestracji: 05.10.11
Dodane dnia 05-10-2011 21:47
Witam serdecznie Wszystkich. Nie jestem już gimnazjalistką ale nadal czuję się młodo. Obecnie zaczynam naukę j. włoskiego. Będzie mi bardzo miło jak ktoś odpisze.
Buziaczki, Bacissimi
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
nike air zoom pegasu...
nike air vapormax 36...
nike sb dunks city pack
nike blazer mid 77 v...
Najciekawsze Tematy
Co sadzicie o str... [91]
co tu tak spokojn... [73]
Muzyka [64]
JAK SIĘ ZA TO ZAB... [47]
spacer
Reklamy
spacer