UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.6' for table 'fusion_settings' lekcje włoskiego przez skype
Nawigacja
Włoski
Artykuły
Forum
Katalog Stron
Szukaj
spacer
Nauka Włoskiego
Włoski Gramatyka
Włoski Testy i Ćwiczenia
Włoski Certyfikaty
Włoski Matura
Włoski Wypracowania
Włoski Italianistyka
Włoski Słownictwo
Włoski Różności
spacer
Ostatnie Artykuły
Rozmowa z Conrado Mo...
List prywatny - Week...
List prywatny - Prac...
"Włoski w ćwiczeniac...
List prywatny - Opis...
spacer
Reklamy
spacer
Reklamy
spacer
UPDATE command denied to user 'ewloski'@'10.12.20.6' for table 'fusion_threads'
Zobacz Temat
Język Włoski Online | Pozostałe | Ogłoszenia Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Autor lekcje włoskiego przez skype
maddy_7
Użytkownik

Postów: 1
Miejscowość: Starachowice/ Sosnowiec/ Siracusa
Data rejestracji: 08.02.11
Dodane dnia 08-02-2011 15:12
Zapraszam serdecznie na lekcje języka włoskiego przez SKYPE.
Jeśli posiadasz łącze internetowe, mikrofon, słuchawki, ewentualnie kamerę internetową,
Jeśli interesują Cię zajęcia indywidualne dostosowane do Twoich potrzeb,
Jeśli chcesz pogodzić naukę języka włoskiego a masz mało czasu, pracujesz do późna, uczysz się,
Jeśli interesują Cię lekcje bez wychodzenia z domu, kiedy nie musisz tracić czasu na dojazdy,
Jeśli interesują Cię lekcje o różnych godzinach, nawet późnych,
Jeśli masz ochotę wziąć udział w lekcji w ulubionych kapciach i szlafroku, popijając ulubioną herbatę smiley
to r30; są to lekcje dla Ciebie

Prowadzę lekcje na różnych poziomach zaawansowania a także o różnym stopniu intensywności. Jestem nauczycielką z kilkuletnim doświadczeniem i przede wszystkim miłośniczką kultury włoskiej, która stara się na każdym kroku zarazić swoją pasją ucznia smiley

Moje lekcje przebiegają w przyjacielskiej atmosferze, jestem osobą cierpliwą i tolerancyjną, jednakże też wymagającą smiley. Nie ograniczam się na lekcjach tylko do monotonnego przedstawienia tematu, staram się urozmaicać lekcje w różnorodny sposób, chcę zainteresować moją pasją do Włoch i kultury włoskiej moich uczniów. Dlatego też, dla osób zainteresowanych, oferuję także lekcje z kultury włoskiej (film, kuchnia, muzyka, literatura, geografia, społeczeństwo, obyczaje, historia, polityka itd.). To co najważniejsze to elastyczność, lekcja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, chcę aby lekcja odpowiadała uczniowi w 100 %. Z chęcią realizuję tematy, które interesują daną osobę.
Zazwyczaj lekcja jest bardzo urozmaicona r11; oferuję nie tylko poznanie słownictwa i nowego materiału gramatycznego, ale także utrwalenie go w ćwiczeniach i przede wszystkim w konwersacji, która rozwija umiejętności komunikacyjne, które są kluczowe. Z chęcią też sprawdzam prace domowe nadsyłane mailowo smiley. Przesyłam wiele materiałów dydaktycznych (przekazywane drogą mailową lub przez Skype), dla osób zainteresowanych także oferuję różnorodne materiały do indywidualnej konsultacji.
Cena: 25 zł (60 minut), w razie problemów oferuję też krótkie konsultacje przez skype /gg
Gorąco zapraszam!!

*Kontakt
Mail: maddy_7@wp.pl
Skype: maddy_7
Gg: 3874070
Tel. +48 888 635 883
+39 328 6283011

Kilka słów o mnie:
r6; 4-letnia praktyka w udzielaniu lekcji
r6; Od 2 lat udzielam także lekcji przez skype
r6; Jestem studentką I roku II stopnia filologii włoskiej na Uniwersytecie Śląskim
r6; Kilkakrotne pobyty we Włoszech pozwoliły mi pogłębić moją wiedzę na temat tego pięknego kraju, a także tym samym poznałam rżywyr1; język włoski, mentalność Włochów
r6; Od lipca 2010 roku przebywam we Włoszech na praktyce w kancelarii prawnej w ramach programu Erasmus
r6; Dodatkowo zajmuję się tłumaczeniami r11; zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia strony: http://www.szczepanik.globtra.com/
r6; Prowadzę także kursy specjalistyczne
r6; Osobiście interesuję się kulturą i historią Sycylii, a także dialektem sycylijskim
Autor RE: lekcje włoskiego przez skype
ewamfm
Użytkownik

Postów: 12
Data rejestracji: 16.11.10
Dodane dnia 09-02-2011 09:51
Od ponad 10 lat mieszkam w Palermo. Moge przydac sie do poglegiania Twoich zainteresowan.
Pozdrawiam serdecznie.
Ewasmiley
Autor RE: lekcje włoskiego przez skype
basik76
Użytkownik

Postów: 7
Miejscowość: Toruń
Data rejestracji: 02.07.10
Dodane dnia 14-07-2013 19:38
Nazywam się Barbara Michaluk. Udzielam korepetycji z języków romańskich : francuskiego i włoskiego. Wieloletnia praca z uczniami w różnym wieku od małych aż po starszych sprawiła, że nauczanie stało się łatwe, przyjemne i dające dużo radoścismiley. Staram się dotrzeć do każdego poprzez realizowanie indywidualnych potrzeb ucznia i znalezienie wspólnego pola działaniasmiley Jestem za współpracą z uczniem i otworzeniem się na jego oczekiwania. Program zajęć jest dopasowywany indywidualnie do potrzeb ucznia. Przygotowuję również do rozmaitych egzaminów na różnych poziomach zarówno z francuskiego i włoskiegosmiley. Jest możliwość nauki francuskiego i włoskiego przez skypesmiley. Dokonuję również tłumaczeń w tych językach. Więcej informacji na temat mego wykształcenia i moich osiągnięća stronie : http://www.korepetycje-torun.pl


Michaluk
Autor RE: lekcje włoskiego przez skype
nutka42
Użytkownik

Postów: 8
Miejscowość: Italia
Data rejestracji: 09.01.14
Dodane dnia 09-01-2014 17:48
Jestem nauczycielem jezyka wloskiego.
Od 12 lat mieszkam i pracuje we Wloszech.
Mam dlugoletnie doswiadczenie w nauczaniu przez internet.
Wygodnie, latwo, szybko i skutecznie.
Metoda rewelacyjna opracowana przeze mnie.
Zainteresowanych prosze o kontakt prywatny.
Polecam sie
Skocz do Forum:
Dodaj Odpowiedź Nowy Temat
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
nike air zoom pegasu...
nike air vapormax 36...
nike sb dunks city pack
nike blazer mid 77 v...
Najciekawsze Tematy
Co sadzicie o str... [91]
co tu tak spokojn... [73]
Muzyka [64]
JAK SIĘ ZA TO ZAB... [47]
spacer
Reklamy
spacer